morciano

online"

O mnie

Płeć:
Mężczyzna
Wiek:
35 lat
Znak zodiaku:
Rak
Stan:
kawaler
Wykształcenie:
wyższe
Lokalizacja:
United Kingdom, England, Cheshire, Cheshire East, Macclesfield South, Macclesfield

Wygląd & charakter

Stosunek do palenia:
nie palę
Alkohol:
piję okazyjnie
Dzieci:
nie mam ale chcę mieć
Wzrost:
175
Figura:
szczupła
Kolor włosów:
ciemny blond
Kolor oczu:
brązowy
Języki, w których mogę się porozumiewać:
polski, angielski
Czego szukasz?:
przyjaźni, poważnego związku
Moja religia to:
Chrześcijaństwo

O mnie

Jeżeli naprawdę chcesz mnie poznać, a nie masz premium, to wyślij drinka. Może się odezwę, a wtedy po jakimś czasie (może krótkim, może długim) będziesz sama mogła wypełnić to miejsce "o mnie" ;)

Szukam

Dziewczyny, przy której stanę się lepszy. Osoby, której będzie na mnie zależało, która będzie szczera, miła, zabawna itp. Nie oczekuję cudów i moje wymagania nie są wygórowane. Taka fajna i ułożona zwykła a zarazem niezwykła. Nie żadnej księżniczki, czy lalki barbie z wielkimi tipsami, botoksem i kilogramem tapety na sobie. Dbanie o siebie jak najbardziej jest ważne, ale bez przesady ;)

Moje Zainteresowania

Książki - lubię serie "Metro" Dimitry Glukhovsky oraz Uniwersum z każdego roku. Nie pogardzę horrorem, a czasem i romansidłem.
Sport - tutaj przede wszystkim piłka nożna. Z pozostałych dyscyplin to po trochu. Hokej też jest ciekawy. Mimo tego, że czasem nie mam pojęcia gdzie jest krążek oglądając mecz w TV, to i tak są niezłe emocje.
Podróże - wszędzie, gdzie jest pięknie i ciekawie. Lubię chodzić i zwiedzać, a także siąść gdzieś, gdzie jest wypasiony widok i odpocząć.
Kino - filmy i seriale różnego rodzaju. Jakoś mam taką swoją zasadę. Mianowicie, jeżeli przez 15 min dany film mnie zainteresuje, to oglądam cały, mimo tego, że początek jest nudny, to czuję, że jednak jest ciekawy.
Playstation - Nałogowym graczem, który siedzi 24h przed konsolą nie jestem, ale lubię gry. Jest to dla mnie pewien rodzaj hobby oraz odstresowania.
Informatyka - komputery, naprawa, serwis, majsterkowanie. Nie cierpię programowania! Czarna magia dla mnie! Z każdego innego zainteresowania, to po trochu.