Wybrane Historie Miłosne Polskich Emigrantów

To tu Poznałam miłość swojego życia!

witam =) Chciałam ogromnie podziekować Państwu za tę stronę... Poznałam tu miłość swojego życia... Znalazłam tu największe szczeście. Jeszcze raz dziekuję i życzę powodzenia :) izUnia318

Na PolishHearts prosto ze Swatka.pl

Witajcie, zobaczyłam baner polishhearts na portalu randkowym swatka i jako że mieszkam i pracuje w Szkocji, zarejestrowalam się od razu. Zdzwiłam się jakie otrzymałam zainteresowanie od panów, a najlepsze teraz: odnalazlam swoją miłość i to szybko bo w zaledwie 2 tygodnie sie spotkałam z Markiem. Właśnie dlatego pisze, żeby podziękować!Nie wiedziałam ze randki w internecie pozwolą mi w końcu odnaleźć moją drugą polowę serca aby stworzyć całość:) Tak trzymajcie! Mam nadzieję, że dzięki tym randkom interetowym pozna się wiele samotnych osób i stworzy udane związki! pozdrawiam, Mirka!

Dzięki Polish Hearts trafiłam na Swatka.pl

Witajcie! Dzięki Polish Hearts poznałam portal randkowy Swatka.pl, gdzie poznałam miłość mojego życia: Pawła. Wkońcu znalazłam szczęście, którego tak długo szukałam na innych portalach i nie tylko, choć jestem bardzo zajętą osóbką. Miło było randkować z Wami, ale teraz już mam zamiar usunąć swoje konto i oddać się życiu w związku!! Zegnaj życie singielki!!! Jeszcze raz dziękuję! Joanna

Polskie randki działają na całym świecie! Polecam całej polonii!

późną ale piękną.....naprawdę.Dziękuję Waszemu portalowi "swatka.pl", wyswataliście nas faktycznie i wspaniale, ja mówię, że to "palec boży" :) Przykro, ale likwidujemy konta u Was i oby więcej takich trafionych swatań :))

Randki w Polsce

Oto list od użytkownika, który znalazł miłość na dwóch portalach randkowych, jednym z nich był PolskieSerca.pl. Na szczęście osoba, którą odnalazł na dwóch portalach była tą samą osobą.

Witam serdecznie,

Od jakiegoś czasu zaczęła doskwierać mi samotność więc postanowiłem coś zmienić. Znalazłem wasz portal i umówiłem się na kilka randek z pewną dziewczyną. Potem kontakt się urwał. Po jakimś czasie odwiedziłem inne randki internetowe, i okazało się, że ta dziewczyna też tam jest zarejestrowana. Wróciłem spowrotem na Polskie Serca i odnalazłem ją, jakoś poczułem, że coś stracę urywając z nią definitywnie kontakt. Zaczęliśmy umawiać się na randki i tym raziem poczułem, że coś zaskoczyło po obu stronach. Zdarzenia, które opisuję miały miejsce już dosyć dawno. Dzięki PolskieSerca.pl oraz Swatce(gdzie zobaczyłem swoją miłość - tak!! - pobieramy się już w czerwcu!!) nie skreśliłem swojej szansy na szczęście za co Wam sedercznie dziękuję!!

pozdrawiam,
Michał