kwiatuszek50l

O mnie

Płeć:
Kobieta
Wiek:
61 lat
Znak zodiaku:
Strzelec
Stan:
rozwiedziona
Wykształcenie:
wyższe niepełne
Lokalizacja:
Poland, Pomorskie, Gdańsk

Wygląd & charakter

Stosunek do palenia:
palę okazyjnie
Alkohol:
nie piję wcale
Dzieci:
mam
Wzrost:
164
Figura:
normalna
Kolor włosów:
brązowe
Kolor oczu:
piwny
Języki, w których mogę się porozumiewać:
polski, angielski
Czego szukasz?:
przyjaźni, nie wiem
Moja religia to:
Chrześcijaństwo

O mnie

Jestem Polką niebrzydką, zadbaną i szczupłą. Rozwódką od 2 lat. Mam dwoje dorosłych dzieci. Od niedawna mieszkam w Gdańsku, ale często przebywam u syna w Norwegi niedaleko Oslo. Od czasu do czasu doskwiera mi samotność.

Szukam

Przyjażni, miłości. Partnera wolnego bez zobowiązań, niezależnego finansowo, inteligentnego, uczciwego, pociągającego fizycznie..Pomimo lat wciąż oczekuję i liczę na prawdziwą miłość na dobre i na złe. Małżeństwo raczej wykluczone. Jestem osobą niezależną i nie potrzebuję tylko mężczyzny potrzebuję kogoś kto będzie mnie pociągał i fascynował. Panom z brzuszkami za Vipy dziękuję,nie będę odpowiadać ale zalecam dużo gimnastyki,ruchu a nie ciągłego siedzenia na Portalu Randkowym, bo tracą czas na niepotrzebne złudzenia. Bo do Tanga trzeba dwojga zgodnych ciał i zgodnych serc tak ten świat stworzony jest.

Moje Zainteresowania

Moje hobby to praca na działce, ogród,sad mam dom na wsi.Lubię czytać,szyć Często uprawiam sport-bieganie itd..W wolnych chwilach uczę się języków obcych. Strasznie lubię podróżować, zwiedzać inne kraje poznawać ich kulturę. Nie przepadam za gotowaniem i sprzątaniem ale mam zawsze pedantyczny porządek a dla osób które kocham potrafię się poświęcić i przygotować to wszystko co znajduje się w Kuchni Polskiej i nie tylko. Sprzątanie i Gotowanie nie jest moim hobby bo ...chyba zostałam stworzona do wyższych celów. To takie moje powiedzenie które stosuję od lat.