KKasiaaa855

O mnie

Płeć:
Kobieta
Wiek:
41 lat
Znak zodiaku:
Bliźnięta
Wykształcenie:
wyższe
Lokalizacja:
United States, Illinois, Cook, Elk Grove Village

Wygląd & charakter

Stosunek do palenia:
nie palę
Alkohol:
piję okazyjnie
Wzrost:
169
Figura:
normalna
Kolor włosów:
blond
Kolor oczu:
niebieski
Języki, w których mogę się porozumiewać:
polski, angielski
Czego szukasz?:
przyjaźni, małżeństwa, poważnego związku, nie wiem
Moja religia to:
Chrześcijaństwo

O mnie

NIE POSIADAM PREMIUM!
Nie odczytuje wiadomości bez fot. Cenię uczciwość, kulturę, spokój, zrozumienie. Kocham długie spacery, ciepłe rozmowy, wszystko co przynosi radość. Nie trzeba wymagać od życia zbyt wiele, wycieczka rowerowa gdzieś przed siebie jest tym co uwielbiam. Oby tylko nie samotna.
Tak ciężko o bratnią na poziomie duszę obok. Nie znoszę jednak u mężczyzn chamstwa, cwaniactwa, papierosa w dłoni, lub kolejnej puszki piwa. Lubiię zapach wrażliwego, lecz silnego psychicznie mężczyzny, nie speluny ! ????
Nie mam premium, nie mam możliwości tu odpisać więc proszę nie wysyłać mi zapytań typu : " Co słychać?" jeśli nie dołączysz mnie do ViP...
Proszę nie podawać numeru telefonu - na czas pobytu w Stanach mam zablokowane wychodzące połączenia więc się nie skontaktuje.
NIE SZUKAM WRAŻEŃ, UCIECH, TYLKO TEGO JEDYNEGO. Tej jedynej przyjaźni z tym wyjątkowym.
.

Szukam

Kogoś z czułą, skromną, troskliwą i wrażliwą duszą. Tylko nie przewrażliwionego na swoim punkcie i złośliwego. Tylko nie znieczulicy. Ale kogoś kto ma chęci do spokojnej rozmowy z umiejętnością słuchania. Żadnych gierek, pozorów, udawania, manipulacji, fochów i nałogów.
Lubię skryć się w ramionach wysokiego, pogodnego mężczyzny, który tak jak ja kocha spontaniczność, lubi odkrywać nowe miejsca i uwielbia rozmowy w zaciszu domowego ogniska…

Moje Zainteresowania

Fotografia, polityka, projektowanie ogrodów, taniec itd.