jarekjjj6

O mnie

Płeć:
Mężczyzna
Wiek:
60 lat
Znak zodiaku:
Lew
Stan:
kawaler
Wykształcenie:
wyższe niepełne
Lokalizacja:
Poland, Wielkopolskie, Jarociński, Jarocin

Wygląd & charakter

Stosunek do palenia:
nie palę
Alkohol:
nie piję wcale
Dzieci:
nie mam dzieci
Wzrost:
181
Figura:
szczupła
Kolor włosów:
czarne
Kolor oczu:
piwny
Języki, w których mogę się porozumiewać:
polski, angielski, niemiecki, rosyjski
Czego szukasz?:
przyjaźni, poważnego związku
Moja religia to:
Chrześcijaństwo

O mnie

ów.Jestem osobą ambitną mam determinacje staram się dobrze wykonywać swoje zadania. Mam swoje obowiązki i staram się być odpowiedzialny.J. niemiecki znam dobrze , rosyjskiego nie używam, j. angielski udoskonalam żeby lepiej opanować. Mój zawód to geodeta ze względu na sprawy zdrowotne pracuje nie w zawodzie, ale może jeszcze wrócę, ale w teren nie. Staram się być facetem z fasonem.
Uważam ,ze dla kobiety trzeba być gentlemanem.
Lubię kobiety całować w rękę.
Po 20-01-2018 odpowiem na wszystkie wiadomości, które otrzymałem.
Niestety Drogie Panie nie mieszkam już w Warszawie , ale w Jarocinie .
To jest miejscowość miedzy Poznaniem a Kaliszem. Pracuje w Poznaniu czyli dojazd do pracy do pracy do Poznania.
W Warszawie czasami jestem żeby swoje sprawy załatwić.
W lutym przeprowadzam się do Poznania wynajmuję mieszkanie, chcę mieć bliżej do pracy szukam spokoju zdaję egzaminy ,nauka j.angielskiego. W przyszłym tygodniu odpiszę na odpowiedzi byłem zajęty. Wszystkiego dobrego.

Szukam

Szukam osoby w podobnym wieku z która można porozmawiać na ciekawe i poważne tematy, historia ,literatura, sztuka muzyka. Drogie Panie nie wiem czy jestem dla was odpowiednim kandydatem ,nie jestem podrywaczem ,czy tez macho.
W Polsce zarabiam niewiele jeżdżę małym fiatem.
Ale wszystkie Panie są super.Wszystkie Panie , które mnie ostatnio odwiedziły są super, super,super. Muszę odpisać. Ale, Piękne Panie nie mogę podawać adresu e mail ponieważ takie są zasady regulaminu portalu Jedna Pani co mnie odwiedzała została skreślona. Mam dużo zajęć z j. angielskiego muszę dać sobie radę.Gdzie wysyłam prezenty do tych Pan odpiszę, proszę czekać. Mam dobrą wiadomość dla Pań jutro kupuje premium i odpowiem na wiadomości.
Nie mogę wysłać proszę poczekać.
W czerwcu z j. angielskiego będę miał cztery egzaminy.Nie mam żony , nie piję alkoholu , nie palę papierosów. Z kobietami mam dobre relacje.
Kobiety szanuję.Ale niestety dopadła mnie choroba. Jestem sobą i osobą uczciwą.

Moje Zainteresowania

Lubie tematykę historyczną, modelarstwo, sport, motoryzacja,, podróże zwiedzanie zabytków w Polsce i za granicą.Literatura Polska Lalka B. Prusa bo ta książka przedstawia psychologie kobiety i faceta.Może jestem trochę jak Wokulski lub Rzecki z Lalki. Ocenią mnie Miłe Panie same. Lubie życie spokojne.
Z zagranicznych P. Simons polecam trylogie Miedziany jeździec, Tatiana i Aleksander, Ogród Letni.
C. Zafon ostatnie wydanie Labirynt Duchów.
Staram się czytać książki w obcym języku(j.niemiecki). Lubie czytać mitologie grecka. Jeśli chodzi o sport nie jestem żadnym sportowcem lubię wszystko z umiarem i rekreacyjnie(jazda na rowerze, pływanie). Lubię jeszcze powieść M. Dąbrowskiej "Noce i Dnie" w jednej ze cen bohaterka tej powieści mówi ,ze wszystko w życiu opiera się na naszych nocach i dniach. Ta aktorka , która grała odtwórczynie głównej roli po premierze tego filmu 1975 wyjechała do USA z reżyserem. A główny bohater tej powieści- to był dobry polski aktor już nie żyje.