allclear

O mnie

Płeć:
Mężczyzna
Wiek:
53 lat
Znak zodiaku:
Wodnik
Stan:
rozwiedziony
Lokalizacja:
Poland, Wielkopolskie, Poznański, Swarzędz

Wygląd & charakter

Stosunek do palenia:
nie palę
Alkohol:
piję okazyjnie
Wzrost:
185
Figura:
normalna
Kolor włosów:
czarne
Kolor oczu:
czarny
Czego szukasz?:
przyjaźni, poważnego związku

O mnie

Wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju co wcale nie jest równoznaczne z tym, że najlepszy ! Posiadam bardzo dużo pozytywnych cech charakteru (wartości), które często są zauważalne przez otaczających mnie ludzi. Nierzadko jednak to, co dla jednego jest wartością, dla drugiego jest „antywartością”. Nie trzeba się daleko cofać w przeszłość, aby zobaczyć jak subtelnie zmieniają się nasze wartości. Dla mnie zdecydowanie najważniejsza jest prawdziwa miłość, szacunek, akceptacja i wzajemne oparcie, bo gdy "upadnie", jeden podniesie drugiego.

Szukam

MYŚLISZ, że jesteś szczera i prawdomówna ? Nie pisz do mnie ! Musisz taka być!
MYŚLISZ, że potrafisz prawdziwie kochać ? Nie pisz do mnie ! Musisz umieć !
Chcesz polepszyć swój status materialny ? Nie pisz do mnie ! Jestem "biedny" ale mam inne cenniejsze "rzeczy" dzięki którym prawdopodobieństwo przetrwania związku partnerskiego, prawdziwej przyjaźni, miłości jest zdecydowanie większe.
Jeżeli jesteś 3x na TAK , to napisz i zostaw do siebie kontakt na pocztę elektroniczną. Jak znam życie raczej zainteresowanych Pań nie będzie, ale spróbować nie zaszkodzi ;-)
"Wiem, życie bywa snem" "Nie słowa (myśli) tylko czyny (serce) się liczą"

Moje Zainteresowania

Moje "zainteresowania" są bardzo nietypowe ;-) Jestem żywo zainteresowany tym czy na portalu którego nazwa (polskie serca) sugeruje wyższe wartości (nie materialne) są osoby, które w swoich poszukiwaniach kierują się sercem?