Lubiacablekit

O mnie

Płeć:
Kobieta
Wiek:
53 lat
Znak zodiaku:
Baran
Stan:
rozwiedziona
Wykształcenie:
wyższe
Lokalizacja:
Germany, Nordrhein-Westfalen, Köln, Rhein-Erft-Kreis, Erftstadt

Wygląd & charakter

Stosunek do palenia:
nie palę
Alkohol:
piję okazyjnie
Wzrost:
165
Figura:
szczupła
Kolor włosów:
ciemny brąz
Języki, w których mogę się porozumiewać:
polski, angielski, niemiecki
Czego szukasz?:
przyjaźni, poważnego związku
Moja religia to:
Chrześcijaństwo

O mnie

Mieszkam w okolicy Kolonii, na stałe w Krakowie, ale wypoczywam najlepiej na wsi, w górach.
Dobrą dewizą życiową jest zrobić raz na rok coś nowego. W tym roku wystartowałam z jogą. Zrobiłam kurs, potem poczekałam i sprawdziłam czy to nie płonne. Zrobiłam następny. Ćwiczę z radością, obok ćwiczeń klasycznych. Moja ulubiona asana to - salamba sarvangasana. Wzmacnia wszystko i jest ponoć ukoronowaniem jogi.
Lubię czytać, pisać, chodzić pieszo, jeździć autem, zachwycać się roślinami, przyrodą i sztuką, myśleć i rozmawiać. Lubię bardzo Goyę, Klimta i Murillo....Średnio lubię kosić trawę, ale muszę to robić. Nie lubię "ciężkich umysłów" i mężczyzn, których nie kochają własne dzieci. Szukam lekko starszego lub lekko młodszego mężczyzny.Szukam

Odpiszę na maila.

Szukam prawdziwej i uczciwej relacji, opartej na dojrzałych przemyśleniach. Biorę pod uwagę dzielenie życia pomiędzy dwoma krajami.
Partnera na dobre i złe. Mądrego życiowo. Wykształconego podobnie.
Z poczuciem humoru. Lubiącego ruch, a nie TV. Szanującego zdrowie (tylko niepalący). Takiego, który pójdzie na operetkę, ale i pomoże obmyślić nowe pułapki na kunę. Człowieka - bratnią duszę, z którym nawet czytanie obok siebie będzie przyjemnością.
Do zeszłego roku miałam dobrego przyjaciela, ale zmarł nagle. Myślałam, że ta przyjaźń już mi wystarczy. Teraz, skoro tak chciał los, szukam jednego mężczyzny "do wszystkiego".

Moje Zainteresowania

Społeczeństwo. Literatura. Czytanie, pisanie, sztuka. Ogrodnictwo - tworzę bardzo powoli dziki ogród.