Foreverthing

O mnie

Płeć:
Kobieta
Wiek:
55 lat
Znak zodiaku:
Ryby
Stan:
rozwiedziona
Wykształcenie:
pomaturalne
Lokalizacja:
Poland, Wielkopolskie, Kalisz

Wygląd & charakter

Stosunek do palenia:
nie palę
Alkohol:
piję okazyjnie
Dzieci:
mam i wystarczy
Wzrost:
160
Figura:
normalna
Kolor włosów:
czarne
Kolor oczu:
zielony
Języki, w których mogę się porozumiewać:
polski, angielski
Czego szukasz?:
przyjaźni, poważnego związku
Moja religia to:
Chrześcijaństwo

O mnie

Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt...ta prawda wcale nie potrzebna mi....to słowa pewnej piosenki...ale tak bardziej poważnie to uważam, że ciepła, delikatna i przytulna. Wrażliwa i empatyczna. Kochająca, troskliwa i dowcipna. Pozytywna i otwarta.
Wciąż niezmiennie pełna dzieciecej radości i ufności ale też twardo stąpająca po ziemi.
NIE POSIADAM KONTA PREMIUM.

Szukam

Chciałabym spotkać mężczyznę, z którym idąc przez życie będziemy wsparci na sobie tak, żeby żadne z nas nie upadło.....
....Pamiętam teraz słowa babci która mówiła, że miłość jest tylko wtedy, kiedy chce się z daną osobą przeżywać wszystkie cztery pory roku. Kiedy chcesz z kimś uciekać przed wiosenną burzą pod obsypane kwieciem bzy. A latem zbierać z tym kimś jagody i pływać w rzece. Jesienią robić razem powidła i uszczelniać okna przed wiatrem. Zimą pomagać przetrwać katar i długie wieczory. A jak już będzie zimno rozpalać razem ogień....
Właśnie tego szukam.

Moje Zainteresowania

Interesuję się fotografią i socjologią, architekturą wnętrz. Uważam, że zawsze powinniśmy się rozwijać, bez względu na to, w jakim jesteśmy wieku. Powinien to być rozwój z pasją, emapatią, odrobiną humoru i wyczucia stylu.Szczególną moją pasją jest odnawianie mebli. Lubie biegać i pójść na siłownię. Uwielbiam przebywać na łonie natury ( może to być spacer, piknik, rower). Kocham konie i psy. Lubię podróżować. Lubię życie towarzyskie ale też przebywać w domu. Dom to oaza, szczególne miejsce, w którym jest ciepło i miłość.